גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת לקוחות
עוסק מורשה באנגלית

עוסק מורשה באנגלית

עוסק מורשה באנגלית CERTIFICATE OF LICENSED DEALER

עוסק מורשה הינו עוסק שנרשם במס ערך מוסף  וקיבל תעודת עוסק מורשה. על פי חוק מע"מ  "עוסק " הוא מי שמוכר נכס או נותן שרות במהלך עסקיו. על מנת לעשות זאת על פי החוק הוא חייב לקבל אישרו לכך ולפתוח תיק במע"מ. בטרם פתיחת התיק מע"מ מבצע מספר בדיקות ומבקש מסמכי זיהוי כגון תעודת זהות, אישור על קיום חשבון בנק, תעודת דיפלומה, הסכם שכירות והסכם התקשרות. לאחר הזיהוי מע"מ מנפיק לעוסק תעודת "עוסק מורשה" המאפשרת לו לפעול על פי החוק, למכור נכסים או לתת שירותים לפי עיסוקן.

רק לאחר פתיחת העוסק מורשה במע"מ ניתן לפתוח תיק במס הכנסה ובביטוח לאומי, לדווח ולשלם את המיסים כחוק. לעיתים רבות כאשר מתקיימים קשרים בינלאומיים בין העסק לבין לקוחות, ספקים או מתעניינים אחרים מחו"ל, הם מבקשים לראות תעודת עוסק מורשה באנגלית. תעודת עוסק מורשה באנגלית מאפשרת לגורמים השונים בחו"ל לזהות את העומד מולם, האם הוא מתנהל באופן חוקי לפי חוקי מדינת ישראל. כיום מע"מ לא מספק תעודת עוסק מורשה באנגלית ולצורך כך יש לתרגם את תעודת העוסק מורשה לאנגלית ולאשרר אותה בפני נוטריון או גורם מוסמך אחר לפי בקשת הלקוח. משרדינו מתרגם את תעודת העוסק מורשה לאנגלית ונותן אישור רואה חשבון לאימותה או מעביר לאישור נוטריון. לתרגום עוסק מורשה לאנגלית צור קשר.

אישור תושבות לצרכי מס יחיד- באנגלית CERTIFICATE OF FISCAL RESIDENCE     

לעיתים אנו נדרשים על ידי גורמים שונים בחו"ל ספקים או לקוחות להמציא ממס הכנסה בישראל אישור על תושבות לצרכי מס באנגלית. אישור זה מעיד על כך שאנו תושבי ישראל, נרשמו במס הכנסה ואנו פועלים לפי חוקי מס הכנסה ומשלמים מס כחוק בישראל.

בעת קבלת תשלום מלקוחות בחו"ל בעבור שרות שסופק להם אנו מתבקשים לעיתים לספק אישור על תושבות לצרכי מס באנגלית.

במקרים בהם מתקיימת אמנת מס בין ישראל למדינת הלקוח, הלקוח יכול לפעול לפי האמנה ולהעביר את התשלום מבלי לנכות מס או לנכות מס מופחת התואם את אמנת המס בין שתי המדינות, כאשר מעבירים לו את אישור התושבות. דוגמא לאישור תושבות באנגלית – משרדינו משיג את אישור התושבות באנגלית על ידי פניה לפקיד השומה.

להשגת אישור תושבות באנגלית צור קשר.