גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת לקוחות
ראיית חשבון באנגלית

ראיית חשבון באנגלית

מקצוע ראיית חשבון הינו מקצוע אוניברסלי אשר כללי החשבונאות מתחדשים בו מדי יום. בעידן התקשורת כיום, כשהעולם נהיה כפר גלובלי ונגיש, כללי החשבונאות בכל העולם הופכים להיות דומים ומשותפים. בישראל מדווחים בהתאם לכללי חשבונאות המקובלים בישראל, הדומים לכללים האמריקאים, ובמקום שאין כלל חשבונאות ישראלי מאמצים את הכללים האמריקאים.

רואה חשבון באנגלית

ראיית חשבון באנגלית לחברות גלובליות בישראל

ישראל היא אומת היי טק וסטארט אפים, שפועלות בה חברות בינלאומיות וחברות סטארט-אפ רבות, אשר מכוונות את יעדיהן למשקיעים בחו"ל ומנהלות את סביבת העבודה שלהן באנגלית ובדולרים. בחברות אלה, כל התקציבים, תזרימי מזומנים, מסמכי חברה, הסכמים והתכתבויות - הכול באנגלית.

בסביבת העבודה של החברות הבינלאומיות, ההיי טק והסטארט אפ, רואה חשבון באנגלית העובד עם החברה, הן כרואה חשבון חיצוני והן כמנהל כספים או חשב, חייב לשלוט בשפה האנגלית, לדעת להכין דוחות כספיים מבוקרים באנגלית, דוחות פנימיים תקופתיים באנגלית, לדווח למשקיעים.

לבורסה בארצות הברית ולכל הגורמים הקשורים לחברה באנגלית. לשם כך, על רואה החשבון לדעת את כל המונחים המקצועיים של חשבונאות ומיסים ועוד מונחים משפטיים ועסקיים.

רואה חשבון באנגלית חייב לדעת לקרוא דוחות כספיים, כללי חשבונאות בינלאומיים, הסכמים ומסמכי חברה באנגלית על מנת שיוכל להתנהל בסביבה בינלאומית. לראיית חשבון באנגלית דרושים התמחות, התמקצעות וניסיון רב על מנת לעמוד בדרישות ולענות בשפה הבינלאומית על כל היבטיה.

כיצד מתנהלות חברות בינלאומיות?

לפני מספר שנים נקבעו כללי חשבונאות בינלאומיים IFRS אשר יהיו משותפים לכל העולם, וכל חברה המיישמת את הכללים הללו פועלת בעצם על פי כללי חשבונאות אחידים ובינלאומיים.

כמו כן, חברות רבות ברחבי העולם יתרגמו את דוחותיהם לשפה האנגלית ויוציאו דוחות כספיים באנגלית, על מנת לאפשר למתעניינים ומשקיעים לקרוא את הדוחות הכספיים באנגלית.

יתרה מזאת, חברות רבות מנהלות את ספריהן במערכות רב טבעיות, כך שחוץ ממטבע המדינה שלהן, כל פעולה תתורגם גם למטבע הדיווח שיהיה על פי רוב או בדולר אמריקאי או ביורו.

בסופו של דבר אנו עדים לכך שדוחות כספיים בעולם מדווחים כדוחות כספיים באנגלית ובדולרים ועל פי כללי חשבונאות בינלאומיים, כך שיהיו נגישים לכל קורה המתעניין בהם.

ניסיוננו בסביבה הבינלאומית

למשרדינו ניסיון רב במתן שירותי ראיית חשבון באנגלית, ומתמחה בעבודה בסביבה הבינלאומית, עם חברות היי טק וחברות סטארט אפ, חברות בנות של חברות בינלאומיות, מרכזי פיתוח של חברות בחו"ל, דיווחים לקרנות, דיווחים למשקיעים, דיווחים לדירקטוריונים, להנהלה ולכל דורש באנגלית ובסטנדרטים בינלאומיים.

הדוחות שמשרדינו מכין הם דוחות כספיים באנגלית, דוחות כספיים בדולרים, ביורו או בשקלים, הכול לפי דרישה והתאמה לצרכי לקוחותינו.

למשרדינו רואי חשבון השולטים בשפה האנגלית עם ניסיון רב בסביבה ובסטנדרטים הבינלאומיים.

ליצירת קשר עם משרדינו הקלק כאן.