גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת לקוחות
רואה חשבון לתושבי הצפון ירון בן עוז

רואה חשבון לתושבי הצפון ירון בן עוז

בשנים האחרונות חלה התפתחות רבה מאוד באזור הצפון. חברות רבות צמחו וגדלו בו מלבד המפעלים הוותיקים של מפרץ חיפה. סלילת כביש 6 הלאה לאזור הצפון, סלילת כביש עוקף קריות וגם קווי רכבת שמגיעים עד כרמיאל ובית שאן קירבו את הצפון משמעותית אל המרכז.

ככל שאזור מתפתח יותר מבחינה כלכלית ותעשייתית כך עולה בו הצורך לשירותי חשבונאות, חשבות, ראיית חשבון ויעוץ פיננסי. משרדנו הינו משרד ותיק שסניפו הראשי נמצא בצ'ק פוסט בחיפה, כך שהוא אופציה מעולה לכל מי שמחפש רואה חשבון בצפון, כולל יקנעם, עכו ונהריה.

מגוון רחב של שירותי חשבונאות

עולם החשבונאות הוא עולם רחב מאוד הכולל בתוכו תת התמחויות רבות. החשבונאות כוללת בתוכה מגוון תחומים:

אנו מאמינים כי נוחיות הלקוח היא קריטית עבורו בבחירת רואה חשבון או וככל שמקום מספק סל שירותים רחב יותר כך יהיה לו יתרון. לכן, אצלנו ניתנים מגוון שירותים בתחום החשבונאות, החל מהנהלת חשבונות ועד ראיית חשבון מורכבת.

שירותי חשבונאות גם לחברות בינלאומיות

ישראל נחשבת למדינה עם ריכוז גבוה של חברות הייטק, חברות סטארטאפ וגם חברות מתחומים אחרים שהן חברות בינלאומיות, חברות שיש להן שוק גם בחו"ל או מייעדות את עצמן בהמשך להתפתח לצמוח גם לחו"ל. עם ההתפתחות שהתרחשה בצפון בשנים האחרונות קמו בו חברות בינלאומיות בעיקר ביקנעם אך גם במקומות נוספים בצפון. כל אלה זקוקים לכל שירותי החשבונאות באנגלית ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר. משרד רואי חשבון ירון בן עוז מתמחה במתן כל השירותים גם באנגלית ובהתאם לסוג המטבע הרלוונטי. אנו מכינים דו"חות מפורטים באנגלית למשקיעים בחו"ל, חברות מולן עובדת אותה חברה. הכל נעשה תוך בקיאות בכללי החשבונאות הבינלאומיים ובמונחים מקצועיים של חשבונאות ומיסים באנגלית.

ללוות עסקים מרגע הקמתם

התנהלות כספית וכלכלית נכונה חשובה כבר מרגע הקמתו של עסק. למעשה, ישנו נושא שחשוב לבדוק עוד לפני פתיחת העסק והיא הכדאיות הכלכלית לפתיחתו. אנו מספקים יעוץ כלכלי ופיננסי לעסקים בתחילת דרכם, כשבצפון היום יש לא מעט עסקים שנמצאים בתחילת הדרך. אנו מתכננים עם הלקוח תכנית עסקית ופיננסית המורכבת מיעדים קצרי טווח וארוכי טווח ומדריכים אותו בכל הצעדים שעליו לעשות כעסק מתחיל וכמובן מספקים את כל שירותי החשבונאות הנדרשים בהיקף שיבחר, מתווכים ומבצעים פעולות מול מס הכנסה והרשויות. הליווי וכלל השירותים שאנו מספקים ללא ספק מקלים על עסקים מתחילים. עבור בעל עסק מתחיל הוצאת דו"חות הם מטלה שלרוב אינו מספיק להגיע אליה. לכן, שירותי חשבות והנהלת חשבונות חיצוניים הכוללים את כל המעטפת הפיננסית והחשבונאית הם חיוניים מאוד לצמיחת העסק.

שירות ברמה הגבוהה ביותר

מעבר למקצועיות, ומתן כלל השירותים בתחום החשבונאות על ידי בעלי מקצוע מנוסים ומיומנים, אנו מאמינים מאוד בתודעת שירות גבוהה. לא כל רואה חשבון באזור עכו, נהריה, יקנעם והצפון בכלל זמין לרשות לקוחותיו בכל עת ומספק מענה מיידי ומהיר. אנו מקפידים מאוד גם על שירות נעים, אדיב ומהיר וזמינים בכל אמצעי תקשורת שתבחרו, כך שהצורך להגיע עד אלינו יורד ולרוב תקבלו את השירות לו תזדקקו מבלי לטרוח.

נגישות גבוהה מכל אזור הצפון

כפי שציינו קודם, ואנו בטוחים שבתור תושבי הצפון אתם חשים בכך היטב, אזור הצפון התפתח מאוד מבחינה תחבורתית. כך, הצ'ק פוסט, שתמיד היה נקודה מרכזית באזור הצפון הפך להיות נגיש עוד יותר. בין אם אתם מאזור הגליל המערבי, עכו ונהריה, בין אם מאזור יקנעם והעמקים ובין אם מחיפה, משרדנו נמצא בנקודה מרכזית ונגישה עבורכם בכל דרך שתבחרו. צרפו את הנגישות לניסיון הרב, המקצועיות והשירות המעולה וקבלו את כל הסיבות לבחור בנו לספק לכם שירותי חשבונאות וראיית חשבון בעברית ובאנגלית.

ניתן לפנות אלינו בטלפון  048426899 או במייל.