גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת לקוחות
ירון בן עוז רואה חשבון לתושבי הקריות

ירון בן עוז רואה חשבון לתושבי הקריות

אזור הקריות הוא אזור מלא בעסקים בסדרי גודל משתנים, החל מחברות גדולות ועד עסקים קטנים, ולכן משרד רואה חשבון בעל שם כמו ירון בן עוז משרת מגוון רחב של עסקים, הן בקריות וצפונה מהן, והן בחיפה ודרומה ממנה. ב- 2018 אף נפתח משרד נוסף באזור המרכז.

שירותי ראיית חשבון גם לעסקים מתחילים

משרד רואי חשבון ירון בן עוז תוכנן מלכתחילה כך שיוכל לספק את כל שירותי החשבונאות והחשבות הקיימים וכן לעשות זאת עבור כל בית עסק בקריות ובחיפה. המשרד עובד עם חברות ועסקים בסדרי גודל משתנים העוסקים בתחומים שונים כמו סטארטאפים, חברות הייטק ועסקים רבים אחרים. הוא נותן את כל השירותים הנדרשים בתחום החשבונאות לעסקים הנמצאים בשלבים שונים בחייהם. עסק חדש או סטארטאפ שזה עתה נפתח, זקוק לשירותים רחבים בתחום ואף ליעוץ איך להתנהל. התנהלות פיננסית נכונה היא המפתח להצלחתו של עסק ואין ספק שדו"חות שיהוו עבורם מראה מה מצבם ואיך עליהם להתנהל הם קריטיים עבור עסק בתחילת דרכו.

רואה חשבון בקריות לשירותים מקומיים ובינלאומיים

המשרד מספק שירותי ראיית חשבון נרחבים ושירותי חשבונאות נלווים, כשצורת העבודה וההתנהלות היא כ- One Stop Shop לנוחיותם הרבה של הלקוחות. זה המקום להתייעץ בו על כל נושא הקשור לחשבונאות ולתחום הפיננסי הרחב ולקבל שירותים בסטנדרטים בינלאומיים. המשרד מספק דו"חות גם בשפה האנגלית ועובד מול חברות בינלאומיות רבות. לקוחות רבים של המשרד מחויבים להגיש דו"חות גם בחו"ל ועובדי המשרד מכינים גם דו"חות אלה על פי הסטנדרטים ובאופן מדויק וקפדני. זאת כמובן בנוסף לדו"חות כספיים, דו"חות אישיים, הצהרות הון, יעוץ מס, עבודות כלכליות שונות, שירותי חשבות ועוד הניתנים ברמה המקומית, כי אנו במשרד מאמינים שמקום המספק ללקוחותיו את מגוון סוגי השירותים במקום אחד הוא בעל ערך מוסף עבורם.

מקום מרכזי ונוח

משרדנו הוותיק שנפתח ב- 1995 ממוקם במיקום מעולה המאפשר לו לספק שירותים ברמה גבוהה הן לתושבי הקריות והצפון, והן לתושבי חיפה. המשרד ממוקם בצומת לב המפרץ מול תחנת מרכזית המפרץ, אליה מגיעים קווי אוטובוס ורכבת מכל האזורים, בבניין הסמוך לקניון לב המפרץ (או הסינמול -יס פלאנט) שם ניתן גם להחנות את הרכב ללא קושי. כמובן שעבור תושבי הקריות, עכו ונהריה נסיעה של רבע שעה עד חצי שעה היא משתלמת במיוחד. את משרד רואה החשבון שלכם אין צורך לבקר פיזית לעיתים מזומנות. במשרד תקבלו כמובן מגוון רחב של שירותים ומענה מהיר גם באמצעי תקשורת אחרים כמו טלפון או מייל, ועובדיו זמינים עבורכם לכל שאלה או בקשה.

זקוקים לשירותי רואה חשבון, חשבות והתנהלות כלכלית? מעוניינים לקבל את כל השירותים במקום אחד, כולל ליווי פיננסי בהקמת עסק, הפקת דו"חות בשפה האנגלית ובסטנדרטים בינלאומיים? משרד רואי חשבון ירון בן עוז בקריות, בעל ניסיון וחוג לקוחות רחב, ישמח לספק לכם את כלל השירותים האלה.

ניתן לפנות אלינו בטלפון  048426899 או במייל.