גודל טקסט:
שינוי צבעי האתר:
מקשי קיצור
S - עבור לתוכן העמוד
1 - עמוד הבית
4 - חיפוש
הצהרת נגישות
כניסת לקוחות
ירון בן עוז - רואה חשבון לתושבי השרון ומרכז

ירון בן עוז - רואה חשבון לתושבי השרון ומרכז

התנהלות כלכלית ופיננסית מסודרת היא הבסיס להצלחתו של עסק. עבודת החשבות וראיית חשבון שנעשית עבור עסק היא קריטית על מנת שיידע בכל שלב היכן הוא עומד, יפעל נכון, וגם שיתנהל בצורה טובה ונכונה מול הרשויות.

משרדנו בשרון ממוקם בהרצליה ומספק שירותי ראיית חשבון וחשבות, כמו גם יעוץ מס ויעוץ כלכלי לחברות רבות הממוקמות באזור הרצליה והשרון. לאחר שנפתח סניפנו בהרצליה, ולאור המוניטין הרב לה זכינו בסניפנו בחיפה, מגיעים אלינו לקוחות מאזור השרון כולו, כולל נתניה, רעננה, כפר סבא וערים נוספות.

כל השירותים במקום אחד

אנו מאמינים בכך שלקוח צריך לקבל את כל השירותים הקשורים לחשבונאות וראיית חשבון במקום אחד, לכן אנו מהווים לא רק משרד רואי חשבון אלא הרבה מעבר לכך. עם שירותי המשרד נמנים שירותי חשבות במיקור חוץ, הכנת דו"חות פנימיים ודו"חות כספיים, תקציבים, תזרימי מזומנים, דו"חות לגופים מוסדיים, משרדי ממשלה וקרנות בינלאומיות, כולל בשפה האנגלית, ועבודה מול חברות רואי החשבון הבינלאומיות. אנו מתמחים בשירותי ראיית חשבון לחברות היי טק וסטארטאפ, עסקים קמעונאיים ועצמאים.

כל השירותים גם באנגלית

חלק חשוב מאוד במשק הישראלי תופסים ההייטק, חברות סטארטאפ וחברות שהשוק העיקרי שלהן הוא בחו"ל. לכן אנו סבורים כי רואה חשבון צריך לספק את כל שירותי הנהלת חשבונות וראיית חשבון גם באנגלית. החשבונאות ועולם המספרים מהווים שפה משותפת לכל מדינות העולם, כשבשנים האחרונות נעשה יישור קו בין מדינות העולם בכללי העבודה בתחום. עבור חברות בינלאומיות אנו מספקים את כל השירותים באנגלית ובהתאם למטבע המבוקש: הכנת תזרימי מזומנים, מסמכי חברה, הסכמים, דיווחים למשקיעים בחו"ל וכל שירות אותו אנו מספקים בעברית נספק גם באנגלית ברמה הגבוהה ביותר. למשרדנו ניסיון רב בעבודה בסביבה בינלאומית מול גורמים שונים בחברות, החל ממנהל חשבונות בחברה זרה, דרך מרכזי פיתוח ועד הנהלה מרכזית. הכל נעשה ברמה ובסטנדרטים הגבוהים ביותר, כך שכל חברה בינלאומית, וישנן לא מעט כאלה ברעננה, כפר סבא או נתניה, מוזמנת לפנות ולקבל את השירות הטוב ביותר.

איכות השירות שלנו

לא סתם בחר משרדנו לספק את כל שירותי החשבונאות תחת מטריה אחת. אנו רואים את הלקוח במרכז וכך מתייחסים ופועלים. אנו מספקים שירות מהיר ואיכותי, נותנים מענה מיידי וזמינים ללקוח בכל שאלה או בקשה. אנו מאמינים בכך שחשבות הניתנת כמיקור חוץ פועלת לטובת הלקוח, בין אם זוהי חברה קטנה בה העסקת חשב במשרה מלאה אינה משתלמת, ובין אם זו חברה גדולה. על פי ניסיוננו, קבלת שירותי חשבות חיצוניים ממשרד רואי חשבון ותיק המתמחה בכל תחומי החשבונאות ו"שוחה" היטב בכל הנושאים, לרבות יעוץ מס ושירותי ראיית חשבון מורכבים הם משתלמים ללקוח ומסייעים להתקדמותו וצמיחתו. אנו עוטפים את הלקוח ואיכות השירות חשובה לנו לא פחות ממקצועיות.

מקום מרכזי בשרון הנגיש לכולם

כאשר מחפשים רואה חשבון, אין ספק שלמיקום ישנה משמעות וחשיבות, כך שעבור המחפשים רואה חשבון באזור השרון, הרצליה היא מקום מעולה, זמין ונגיש. להרצליה ניתן להגיע עם רכבת וגם כמובן ברכב, כשנמנעת כניסה לפקקים של איילון וגוש דן. היום ישנם כבישים חדשים המחברים בין לב השרון ובין כביש החוף, כך שהנסיעה התקצרה משמעותית. מאזור נתניה הנסיעה להרצליה היא קצרה ופשוטה כך שגם המיקום הוא יתרון. מעבר לכך, אנו זמינים בכל אמצעי התקשורת הקיימים ומתקשרים עם לקוחותינו בכל הדרכים הנוחות להם, כך שההגעה למשרדנו נדרשת לעיתים רחוקות יחסית.

ירון בן עוז הוא משרד רואה חשבון ותיק ובעל מוניטין רב שהתחיל את דרכו בחיפה, נתן בתחילת הדרך שירותי ראיית חשבון וחשבונאות בעיקר ללקוחות מחיפה והקריות, ואט אט התרחב כשהחלו להגיע גם לקוחות מאזור השרון והמרכז. עקב כך נפתח המשרד הנוסף בהרצליה, והיום אנו שמחים לספק שירות ללקוחות מאזור השרון והמרכז בקלות ובנוחות.

ניתן לפנות אלינו בטלפון  048426899 או במייל.